info@kiemvzw.be03 270 36 950495 500 797

Onze kantoor in Antwerpen is gesloten van 1 juli tem 4 augustus 2021. Je kan ons mailen of telefoneren.

Jochen Van den Eynde

Jochen Van den Eynde

coördinator

Coordinatie@kiemvzw.be
Nicole Meirsman

Nicole Meirsman

Didactisch Verantwoordelijke - Lesgeefster

Nicole@kiemvzw.be
Sandra Ruginyte

Sandra Ruginyte

Onthaal & administratie

info@kiemvzw.be
Jurgita Jonkute

Jurgita Jonkute

Screening & Selectie - Administratief verantwoordelijke

administratie@kiemvzw.be
Guido Jacobs

Guido Jacobs

Screening en selectie

guido@kiemvzw.be
Els Heiremans

Els Heiremans

Opleidingscoach (Antwerpen)

Els@kiemvzw.be
Hans Lernout

Hans Lernout

Opleidingscoach (Antwerpen - Vilvoorde)

hans@kiemvzw.be
Kristof De Pauw

Kristof De Pauw

Opleidingscoach (Aarschot/Leuven - Limburg)

kristof@kiemvzw.be
Shanna Maertens

Shanna Maertens

Opleidingscoach (Oost-Vlaanderen)

Shanna@kiemvzw.be
Els Vande Steene

Els Vande Steene

lesgeefster

Els.VandeSteene@kiemvzw.be
Katrien Van Damme

Katrien Van Damme

Lesgeefster

Katrien@kiemvzw.be
Judith Vande Vyvere

Judith Vande Vyvere

Lesgeeftster

Judith@kiemvzw.be
Lies Hofman

Lies Hofman

Lesgeefster

Lies@kiemvzw.be
Martine Aerts

Martine Aerts

Lesgeefster

Martine@kiemvzw.be
Petra Sacre

Petra Sacre

Lesgeefster

Petra@kiemvzw.be