info@kiemvzw.be03 270 36 950495 500 797

Het kantoor is open van maandag tot vrijdag, van 9:00 tot 12:00 en van 13:00 tot 16:00

Barbara Cleynen

Barbara Cleynen

Coördinator

barbara@kiemvzw.be
Guido Jacobs

Guido Jacobs

Screening en selectie

guido@kiemvzw.be
Robin Polak

Robin Polak

Opleidingscoach

robin@kiemvzw.be
Hans Lernout

Hans Lernout

Opleidingscoach

hans@kiemvzw.be
Fenna Dirckx

Fenna Dirckx

Opleidingscoach en lesgever

fenna@kiemvzw.be
Jurgita Jonkute

Jurgita Jonkute

Verantwoordelijke onthaal - en administratie

info@kiemvzw.be
Liesbeth Oomen

Liesbeth Oomen

Opleidingscoach en lesgever

liesbeth@kiemvzw.be
Kristof De Pauw

Kristof De Pauw

Opleidingscoach Vlaams-Brabant

kristof@kiemvzw.be
Taana Peeters

Taana Peeters

Opleidingscoach Oost-Vlaanderen - lesgever

Taana@kiemvzw.be
Els Heiremans

Els Heiremans

Screening en selectie - opleidingscoach

Els@kiemvzw.be
Wim Geerinckx

Wim Geerinckx

Lesgever

Wim@kiemvzw.be