info@kiemvzw.be03 270 36 950495 500 797

Het kantoor is open van maandag tot vrijdag, van 9:00 tot 12:00 en van 13:00 tot 16:00

Barbara Cleynen

Barbara Cleynen

Coördinator

barbara@kiemvzw.be
Guido Jacobs

Guido Jacobs

Screening en selectie

guido@kiemvzw.be
Robin Polak

Robin Polak

Opleidingscoach

robin@kiemvzw.be
Hans Lernout

Hans Lernout

Opleidingscoach

hans@kiemvzw.be
Ninja Meeuws

Ninja Meeuws

Lesgever

ninja@kiemvzw.be
Fenna Dirckx

Fenna Dirckx

Opleidingscoach en lesgever

fenna@kiemvzw.be
Houda Hammouti

Houda Hammouti

Onthaal - en administratief medewerker

info@kiemvzw.be
Liesbeth Oomen

Liesbeth Oomen

Opleidingscoach en lesgever

liesbeth@kiemvzw.be